Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

WATERCROSS HETTA 21.7.2018

Lisätty 18.07.2018

Ti Klo 22 mennessä ilmoittautuneet.

KIIHDYTYS ALLE 600 / DRAG UNDER 600      
Kpl Nimi   Nro Kerho
1 Pertti Nättilä Polaris 22 ETMK
2 Matias Niva Skidoo 43 PeMK
3 Joonas Seipiharju Skidoo 496 YLM
4 Ville Rauhala Lynx 75 ETMK
5 Kyösti Lyöri Skidoo 28 YLM
6 Juha Jolma Skidoo 32 PeMK
7 Aki Pesonen Lynx Mervi 593 YLM
8 Niina Kallojärvi Arctic Cat 60 KiMK
9 Niko Aho Lynx 93 KeMot
10 Pasi Kivelä Polaris 2 Kemot
11 Jukka Kemppe Skidoo 4

YLM

KIIHDYTYS OPEN / DRAG OPEN      
KPL Nimi   Nro Kerho
1 Jani Tryyki Skidoo 91 TorMK
2 Morten Blien Arctic Cat 007 YLM
3 Jorma Leivo Arctic Cat 90 YLM
4 Juuso Junttila Skidoo 121 SodMK
5 Olli-Matti Niemi Skidoo 266 SodMK
6 Janne Sääskilahti Skidoo 177 ETMK
7 Henri Kallojärvi Polaris 170 ETMK
8 Antti Korva Skidoo 79 KiKM
9 Pasi Leivo Skidoo 15 YLM
10 Björn Ivar Henriksen Sara Skidoo 115 Kautokeino Motorklubb
11 Pyry Poikkijärvi Skidoo 112 ETMK
12 Inge Hansen Polaris 110 ETMK
13 Janne Kallojärvi Arctic Cat 123 KiMK
14 Niillas Jovnna Länsman Lynx 678 ETMK
15 Teemu Aalto Polaris 17 ISK
16 Joachim Olsen Polaris 175  

 

WATERCROSS SM OPEN

     
Kpl Nimi   Nro Kerho
1 Jani Tryyki Skidoo 91 TorMK
2 Morten Blien Arctic Cat 007 YLM
3 Jorma Leivo Arctic Cat 90 YLM
4 Matias Niva Skidoo 43 PeMK
5 Henri Kallojärvi Polaris 170 ETMK
6 Antti Korva Skidoo 79 KiMK
7 Kyösti Lyöri Skidoo 28 YLM
8 V-M Juusola Skidoo 178 KaMK
9 Juha Jolma Skidoo 32 PeMK
10 Pasi Leivo Skidoo 15 YLM
11 Aki Pesonen Skidoo 23 YLM
12 Björn Ivar Henriksen Sara Skidoo 115 Kautokeino Motorklubb
13 Niillas Issat Juhan Heatta Skidoo 138 Kautokeino Motorklubb
14 Dag Johnny Hildonen Polaris 77 ETMK
15 Niillas-Jovnna Länsman Polaris 666 ETMK
16 Niko Aho Lynx 93 KeMot
17 Inge Hansen Polaris 110 ETMK
18 Olli-Matti Niemi Skidoo 266 SodMK
19 Jukka Kemppe Skidoo 4 YLM
20 Joachim Olsen Polaris 175  

 

WATERCROSS HARRASTE / HOBBY

     
Kpl Nimi   Nro Kerho
1 Mika Kulppi Skidoo 68 ETMK
2 Pertti Nättilä Polaris 22 ETMK
3 Tuomas Ylisaukko-oja Lynx 43 PeMK
4 Aleksi Kosola Polaris 47 SodMK
5 Joonas Seipiharju Skidoo 496 YLM
6 Juuso Junttila Skidoo 121 SodMK
7 Viljo Klasila Lynx 991 Oulun Moottorikelkkakerho
8 Ville Purra Lynx 78 ETMK
9 Niko Klasila Polaris 95 Oulun Moottorikelkkakerho
10 Tor Ivar Eira Skidoo 369 ETMK
11 Pyry Poikkijärvi Skidoo 112 ETMK
12 Joni Vuorela Lynx 6 Lamk
13 Pasi Kivelä Polaris 2 Kemot
14 Pekka Planting Skidoo 29 TorMK
15 Jouni Vuontisvaara Skidoo 147 SodMK
16 Teemu Aalto Polaris 17 ISK
17 Roope Aalto Polaris 171 ISK
         
       
WATERCROSS NAISET / WOMEN      
Kpl Nimi   Nro Kerho
1 Noora Alakörkkö Skidoo 309 LaMK
2 Niina Kallojärvi Arctic Cat 60 KiMK
3 Jenni Yli-Tainio